Prvi del Rekreativne teniške lige OXI

Vsi rezultati in razvrstitve po uvodnem prvem delu skupinskega tekmovanja Rekreativne teniške lige OXI. Več o urniku tekem, sistemu igranja in pravilniku najdete TUKAJ! Igrišče lahko rezervirate na 02 620 85 04 (Melje) in 040 544 774 (Pragersko). Za več informacij se obrnite na vodjo lige (David) preko maila info@tenisoxi.si ali preko telefona na 040 544 774.

Skupina A

Razvrstitev Tekmovalec Št. tekem Zmage Porazi Seti +/- Game +/- Točke
1 Tin Vrabl 6 6 0 +10 +43 12
2 Jože Vogelnik 4 4 0 +7 +35 8
3 Bojan Žunko 6 4 4 +5 +28 8
4 Aleš Jerot 2 2 0 +3 +14 4
5 Jure Senekovič 3 2 1 +2 +8 4
6 Jaka Senekovič 4 2 2 +2 +6 4
7 Aljaž Ladinik 3 2 1 +2 +5 4
8 Damjan Cerar 4 1 3 -4 -20 2
9 Ivan Brečko 4 1 3 -4 -23 2
10 Klemen Bašič 4 1 3 -5 -23 2
11 Aljaž Irgolič 1 0 1 -1 0 0
12 Miha Sešek 2 0 2 -3 -17 0
13 David Beranič 3 0 3 -6 -17 0
14 Damir Suljić 4 0 4 -8 -38 0

Skupina B

Razvrstitev Tekmovalec Št. tekem Zmage Porazi Seti +/- Game +/- Točke
1 Primož Koban 3 3 0 +6 +30 6
2 Igor Justin 3 3 0 +6 +20 6
3 Sašo Šalamun 4 3 1 +3 +20 6
4 Mitja Bregant 5 3 2 +3 +18 6
5 Igor Žel 2 2 0 +4 +10 4
6 Dani Čeh 1 1 0 +2 +10 2
7 Samo Kolar 2 1 1 +1 +2 2
8 Igor Hebar 2 1 1 -1 -4 2
9 Mirza Begić 4 1 3 -7 -34 2
10 Žane Žitko 1 0 1 -2 -11 0
11 Bernard Lešnik 1 0 1 -1 -4 0
12 Igor Murkovič 1 0 1 -2 -10 0
13 Robi Mirt 2 0 2 -2 -12 0
14 Rene Brečko 2 0 2 -3 -12 0
15 Tadej Krčmar 3 0 3 -6 -23 0

Razpored in rezultati po krogih

Razpored in rezultati - 1.KROG

1.KROG: 1.5.2018 – 6.5.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Brečko Ivan 6:0 6:0
Suljić vs Cerar 5:7 1:6
Jerot vs Irgolič -:-
Sešek vs Žunko 3:6 2:4 (Sešek predal)
Ladinik vs Bašič 6:1 7:5
Beranič vs Senekovič Jure 4:6 5:7
Vrabl vs Senekovič Jaka 2:6 6:3 6:2
1.KROG: 1.5.2018 – 6.5.2018 - SKUPINA B Rezultat
Krčmar vs Žel 5:7 3:6
Brečko Rene vs Hebar 4:6 6:4 6:7
Bregant vs Koban 0:6 2:6
Begić vs Justin 5:7 4:6
Kolar vs Šalamun 3:6 7:6 3:6
Mirt vs Čeh -:-
Lešnik vs Murkovič -:-
Žitko PROST

Razpored in rezultati - 2.KROG

2.KROG: 8.5.2018 – 13.5.2018 - SKUPINA A Rezultat
Cerar vs Vogelnik 0:6 0:6
Irgolič vs Brečko Ivan 6:0 6:7 1:6
Žunko vs Suljić 6:2 6:1
Bašič vs Jerot 1:6 3:6
Senekovič Jure vs Sešek -:-
Senekovič Jaka vs Ladinik 7:6 6:1
Vrabl vs Beranič 6:0 6:3
2.KROG: 8.5.2018 – 13.5.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žel vs Žitko -:-
Koban vs Krčmar 6:0 6:3
Justin vs Brečko Rene 6:0 6:1
Šalamun vs Bregant 6:1 6:0
Čeh vs Begić 6:1 6:1
Murkovič vs Kolar -:-
Lešnik vs Mirt -:-
Hebar PROST

Razpored in rezultati - 3.KROG

3.KROG: 15.5.2018 – 20.5.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Irgolič -:-
Cerar vs Žunko 1:6 2:6
Brečko Ivan vs Bašič 6:2 2:6 5:7
Suljić vs Senekovič Jure 2:6 0:6
Jerot vs Senekovič Jaka 4:6 6:4 6:0
Sešek vs Vrabl 6:4 0:6 0:2 (predal Sešek)
Ladinik vs Beranič 6:4 7:5
3.KROG: 15.5.2018 – 20.5.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Hebar -:-
Žel vs Koban -:-
Krčmar vs Šalamun 3:6 0:6
Brečko Rene vs Čeh -:-
Bregant vs Murkovič 6:1 6:1
Begić vs Lešnik 3:6 6:3 6:2
Kolar vs Mirt 6:2 4:6 6:1
Justin PROST

Razpored in rezultati - 4.KROG

4.KROG: 22.5.2018 – 27.5.2018 - SKUPINA A Rezultat
Žunko vs Vogelnik 6:1 5:7 0:6
Bašič vs Irgolič -:-
Senekovič Jure vs Cerar -:-
Senekovič Jaka vs Brečko Ivan 6:1 6:2
Vrabl vs Suljić 6:0 6:0
Beranič vs Jerot -:-
Ladinik vs Sešek -:-
4.KROG: 22.5.2018 – 27.5.2018 - SKUPINA B Rezultat
Koban vs Žitko 6:0 6:1
Justin vs Hebar 6:3 6:4
Šalamun vs Žel 4:6 3:6
Murkovič vs Krčmar -:-
Lešnik vs Brečko Rene -:-
Mirt vs Bregant 7:6 1:6 6:7
Kolar vs Begić -:-
Čeh PROST

Razpored in rezultati - 5.KROG

5.KROG: 29.5.2018 – 3.6.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Bašič 6:0 6:2
Žunko vs Senekovič Jure 6:4 6:2
Irgolič vs Senekovič Jaka -:-
Cerar vs Vrabl 1:6 6:7
Brečko Ivan vs Beranič -:-
Suljić vs Ladinik -:-
Jerot vs Sešek -:-
5.KROG: 29.5.2018 – 3.6.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Justin -:-
Koban vs Šalamun -:-
Hebar vs Čeh -:-
Žel vs Murkovič -:-
Krčmar vs Mirt -:-
Brečko Rene vs Kolar -:-
Bregant vs Begić Begić predaja
Lešnik PROST

Razpored in rezultati - 6.KROG

6.KROG: 5.6.2018 – 10.6.2018 - SKUPINA A Rezultat
Senekovič Jure vs Vogelnik -:-
Senekovič Jaka vs Bašič -:-
Vrabl vs Žunko 7:5 7:6
Beranič vs Irgolič -:-
Ladinik vs Cerar -:-
Sešek vs Brečko Ivan -:-
Jerot vs Sučjić -:-
6.KROG: 5.6.2018 – 10.6.2018 - SKUPINA B Rezultat
Šalamun vs Žitko -:-
Čeh vs Justin -:-
Murkovič vs Koban -:-
Hebar vs Lešnik -:-
Mirt vs Žel -:-
Begić vs Krčmar -:-
Bregant vs Brečko Rene -:-
Kolar PROSTO

Razpored in rezultati - 7.KROG

7.KROG: 12.6.2018 – 17.6.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Senekovič Jaka -:-
Senekovič Jure vs Vrabl -:-
Bašič vs Beranič -:-
Žunko vs Ladinik -:-
Irgolič vs Sešek -:-
Cerar vs Jerot -:-
Brečko Ivan vs Suljić -:-
7.KROG: 12.6.2018 – 17.6.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Čeh -:-
Šalamun vs Murkovič -:-
Justin vs Lešnik -:-
Koban vs Mirt -:-
Hebar vs Kolar -:-
Žel vs Begić -:-
Krčmar vs Brečko Rene -:-
Bregant PROSTO

Razpored in rezultati - 8.KROG

8.KROG: 19.6.2018 – 24.6.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vrabl vs Vogelnik -:-
Beranič vs Senekovič Jaka -:-
Ladinik vs Senekovič Jure -:-
Sešek vs Bašič -:-
Jerot vs Žunko -:-
Suljić vs Irgolič -:-
Brečko Ivan vs Cerar -:-
8.KROG: 19.6.2018 – 24.6.2018 - SKUPINA B Rezultat
Murkovič vs Žitko -:-
Lešnik vs Čeh -:-
Mirt vs Šalamun -:-
Kolar vs Justin -:-
Begić vs Koban -:-
Bregant vs Hebar -:-
Brečko Rene vs Žel -:-
Krčmar PROSTO

Razpored in rezultati - 9.KROG

9.KROG: 26.6.2018 – 1.7.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Beranič -:-
Ladinik vs Vrabl -:-
Senekovič Jaka vs Sešek -:-
Senekovič Jure vs Jerot -:-
Bašič vs Suljić -:-
Žunko vs Brečko Ivan -:-
Irgolič vs Cerar -:-
9.KROG: 26.6.2018 – 1.7.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Lešnik -:-
Murkovič vs Mirt -:-
Čeh vs Kolar -:-
Šalamun vs Begić -:-
Justin vs Bregant -:-
Koban vs Brečko Rene -:-
Hebar vs Krčmar -:-
Žel PROSTO

Razpored in rezultati - 10.KROG

10.KROG: 3.7.2018 – 8.7.2018 - SKUPINA A Rezultat
Ladinik vs Vogelnik -:-
Sešek vs Beranič -:-
Jerot vs Vrabl -:-
Suljić vs Senekovič Jaka -:-
Brečko Ivan vs Senekovič Jure -:-
Cerar vs Bašič -:-
Irgolič vs Žunko -:-
10.KROG: 3.7.2018 – 8.7.2018 - SKUPINA B Rezultat
Mirt vs Žitko -:-
Kolar vs Lešnik -:-
Begić vs Murkovič -:-
Čeh vs Bregant -:-
Brečko Rene vs Šalamun -:-
Justinvs Krčmar -:-
Žel vs Hebar -:-
Koban PROSTO

Razpored in rezultati - 11.KROG

11.KROG: 10.7.2018 – 15.7.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Sešek -:-
Jerot vs Ladinik -:-
Beranič vs Suljić -:-
Vrabl vs Brečko Ivan -:-
Senekovič Jaka vs Cerar -:-
Senekovič Jure vs Irgolič -:-
Bašič vs Žunko -:-
11.KROG: 10.7.2018 – 15.7.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Kolar -:-
Mirt vs Begić -:-
Lešnik vs Bregant -:-
Murkovič vs Brečko Rene -:-
Čeh vs Krčmar -:-
Justin vs Žel -:-
Koban vs Hebar -:-
Šalamun PROSTO

Razpored in rezultati - 12.KROG

12.KROG: 17.7.2018 – 22.7.2018 - SKUPINA A Rezultat
Jerot vs Vogelnik -:-
Suljič vs Sešek -:-
Brečko Ivan vs Ladinik -:-
Cerar vs Beranič -:-
Irgolič vs Vrabl -:-
Žunko vs Senekovič Jaka -:-
Bašič vs Senekovič Jure -:-
12.KROG: 17.7.2018 – 22.7.2018 - SKUPINA B Rezultat
Begić vs Žitko -:-
Bregant vs Kolar -:-
Brečko Rene vs Mirt -:-
Krčmar vs Lešnik -:-
Žel vs Čeh -:-
Hebar vs Šalamun -:-
Koban vs Justin -:-
Murkovič PROSTO

Razpored in rezultati - 13.KROG

13.KROG: 24.7.2018 – 29.7.2018 - SKUPINA A Rezultat
Vogelnik vs Suljić -:-
Brečko Ivan vs Jerot -:-
Sešek vs Cerar -:-
Irgolič vs Ladinik -:-
Beranič vs Žunko -:-
Vrabl vs Bašič -:-
Senekovič Jaka vs Senekovič Jure -:-
13.KROG: 24.7.2018 – 29.7.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Bregant -:-
Begić vs Brečko Rene -:-
Kolar vs Krčmar -:-
Lešnik vs Žel -:-
Murkovič vs Hebar -:-
Čeh vs Koban -:-
Šalamun vs Justin -:-
Mirt PROSTO

Razpored in rezultati - 14.KROG

14.KROG: 31.7.2018 – 5.8.2018 - SKUPINA B Rezultat
Brečko Rene vs Žitko -:-
Krčmar vs Bregant -:-
Kolar vs Žel -:-
Hebar vs Mirt -:-
Lešnik vs Koban -:-
Justin vs Murkovič -:-
Šalamun vs Čeh -:-
Begić PROSTO

Razpored in rezultati - 15.KROG

15.KROG: 7.8.2018 – 12.8.2018 - SKUPINA B Rezultat
Žitko vs Krčmar -:-
Bregant vs Žel -:-
Begić vs Hebar -:-
Kolar vs Koban -:-
Mirt vs Justin -:-
Lešnik vs Šalamun -:-
Murkovič vs Čeh -:-
Brečko Rene PROSTO